Yıldırım Bayezit

Yürütme Kurulu Üyesi


1987 yılında Bursa’da doğdu. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisidir.  2013 yılında Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı programını tamamladı. 2012 yılından beri sürdürdüğü dijital reklamcılık çalışmaları kapsamında Google Adwords konusunda yeterlilik sınavlarını geçerek Google Partners iş ortağıdır. Aynı zamanda Google Analytics dijital verileri analiz etme sertifikasına da sahiptir.

Kavrakoğlu Management Institute’de Front-end Developer olarak çalışmıştır. Şuan IRM Digital'in Dijital Pazarlama Yönetici Ortağıdır.

JCI Türkiye Derneğinin her yıl düzenlediği Ten Outstanding Young Persons Of the World” programının Türkiye finalleri olan TOYP – Türkiye’nin On Başarılı Genci’ yarışmasının 2012 yılında Organizasyon Komitesinde yer almıştır.

Türkiye Bilişim Derneğinin her yıl düzenlediği Bilişim Yıldızları yarışmasının Organizasyon Komitesinde 2013 ve 2014 yıllarında yer almıştır.

2012 yılında Gelişim Grubu'na katılmıştır, 2013 yılında Yürütme Kurulu üyesi ve Sosyal Medya Grubu Liderliği görevini almıştır. 2015 yılından buyana Dijital Sistemler Sorumlusu olarak görev almaktadır. Beşiktaş Gelişim Grubuna ise 2016 yılından itibaren Dijital Sistemler Danışmanı olarak destek vermektedir.

Amatör olarak Futbol, Basketbol, Yelken sporlarını yapmıştır.