”Süper bilgisayar Bayern Münih-Beşiktaş maçının skorunu verdi”
19 Aralık 2017
”Kurucumuz Alper Kul Canlı Yayındaydı”
23 Aralık 2017
Tümünü gör

”Kurucumuz Alper Kul Lions Kulübü’ne Hitap Etti”

Beşiktaş Gelişim ve Gelişim Grupları Kurucusu Sevgili Alper Kul’un Lions Kulüpleri’ne misafir konuşmacı olarak hitap ettiği toplantıdan kareler ve kendisinin  konuşmasının son kısmı sizlerle…

Bu akşam benim için çok güzel bir akşamdı. Gaziosmanpaşa ve Bakırköy Lions Kulüplerinin ortak davetlisi olarak Taksimde konuştum. Rotary kulüplerinde onlarca konuşma yapmıştım. Ama ne ilginçtir Lionslara hiç hitap etmemiştim.
Konuşma başlığım: “Gerçek Profesyonellik ve Endüstri 4.0 bir fırsat mi yoksa bir felaket mi?!” idi. Umarım güzel intibalar bırakabilmişimdir. Başta Arzu Kavak arkadaşıma, Sayın Bölge Yöneticisi Birten Bilecik’e, Erdal Başkana ve Ayşe Başkana teşekkürlerimi sunuyorum.”

Alper Kul

Editörün Notu:Merak edenler için açıklayalım  ”Gerçek Profesyonellik” Alper Kul’un kitabında bahsettiği bir konudur,Lions Kulübü ise bir sivil toplum organizasyonudur,Endüstri 4.0 ise yeni bir endüstri dönüşümünün adıdır.Tüm bunlarla ilgili detaylı bilgilere renkli kelimelerin üstüne tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi Lions Kulüpleri ile ilgili olarak daha fazlası için bu linke tıklayabilirsiniz,sevgi ve bilgiyle kalın:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir